איך להתאים תמונות יפות לחדר שינה?

בעיצוב חדר השינה שלנו אנחנו מקפידים לשמור על אלמנטים רומנטיים או אלמנטים זוגיים כדי לשמר את הזוגיות שיש לנו עם בן או בת הזוג או לחילופין במקרים בהם אנחנו עדיין רווקים רצוי מבחינה אנרגטית להציב תמונה עם אלמנטים זוגיים. זה לא חייב להיות דווקא אנחנו עם בן הזוג בחופשה רומנטית כמו שזה לא חייב להיות תמונה של גבר ואישה בכלל. כתבו על כך ספרים שלמים ותורות שלמות מכוונות ליצירת זוגיות בריאה וטובה עם אלמנטים שונים כמו בפנג שוואי או בכלל בתורות מסין הרחוקה. עם  השנים יותר ויותר אנשים מחליטים להוסיף תמונות יפה לחדר שינה עם קשר או בלי קשר לתורות העתיקות ולפנג שוואי וזאת משום שהם רוצים להוסיף אווירה בחדר השינה, הפלא ופלא זה פשוט עובד. 

אפשר לדבר שעות ולעבור סדנאות ארוכות ומסקרנות בנושא כמו פנג שוואי ועיצוב הבית בצורה טובה שתעודד אנרגיה כזו או אחרת בבית. אך הפעם אנחנו נשים את הדגש בכל הקשור לבחירת תמונות יפות לחדר שינה. איך לבחור את התמונה, אילו אלמנטים רצוי לבחור ומה גודל התמונה שמומלץ לשים בקיר חדר השינה שלנו. 

טיפים לבחירת תמונה שתתאים לחדר השינה שלנו:

  • רצוי לבחור אלמנטים זוגיים – חדר השינה הוא המקום שבו רוב מערכות היחסים נכנסות לאווירה רומנטית. לכן השמירה על האיזון ועל אלמנטים בשניים יכול להביא את האוויר המתאימה גם אם לא מדובר בתמונה בה מופיעים דמויות אדם. אתם אוהבים כלבים, אפשר לשים תמונה של שני כלבים מנמנמים. אוהבים טבע, בחרו תמונה בה הדגש על שני גזעי עצים המתנוססים לגובה כשהרקע הוא נוף טרופי או ירוק אחר שמתאים לכם. בחירת אלמנט בשניים יעניק לחדר שלכם אווירה רומנטית גם אם לא תשתמשו דווקא בנרות ובעלי כותרת אדומים מורדים על הסדין.
  • גודל התמונה ביחס לקיר – חשוב כשבוחרים תמונה לחדר השינה לבדוק אם הפרופורציות של התמונה מתאימים לקיר עליו אתם רוצים לשים את התמונה. אם יש לכם למשל על אותו הקיר חלונות צרים וארוכים ואתם מחפשים משהו שיתאים בין שני החלונות, מדדו את החלונות לאורך ולרוחב ותבחרו תמונה אחת או מספר תמונות בעדיפות לזוג תמונות יפות לחדר שינה המתאימות ביחסן לחלונות ולגודל הקיר שנותר בין השניים. 

אהבתם את התוכן? שתפו:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin