קפסולות אספרסו קלאב – הכי נוח שיש

אין דרך טובה יותר להתחיל את הבוקר מאשר עם כוס קפה הפוך מפנק או כוס אספרסו חזק ומעורר, ממש כמו בבית הקפה. לא משנה כמה הפוך התחיל הבוקר שלכם, אם השעון המעורר בטלפון לא צלצול ונאלצתם לצאת מהבית בריצה כדי להספיק לאוטובוס, או שבמקום שעון מעורר יש לכם תינוק מעורר שדאג לעשות לכם השכמות מרובות לאורך כל הלילה. כוס קפה טובה ישר מעירה את היום שהתחיל באור קצת יותר חיובי.

אבל למי יש זמן, ריכוז, או כוח בבוקר לטחון קפה, להרתיח מים ולהקציף חלב לכוס הקפה המושלמת? לרוב דווקא כשאנחנו הכי צריכים קפה, אנחנו גם הכי חסרים במשאבי זמן או כוח להתעסקויות מסביב. בעיקר בגלל הסיבות הללו קפסולות אספרסו קלאב לקפה יכולות להיות פתרון מושלם למי שרוצה כוס קפה טוב, מהר ובלי התעסקויות.

איך זה בעצם עובד? איך משיגים קפסולות אספרסו קלאב?

אחרי יום עבודה הדבר האחרון שיש לכם כוח אליו זה עוד סידורים והתרוצצויות. אספרסו קלאב מציעים מנוי שמוריד מכם לפחות את הטרחה של חיפוש קפסולות. מכירים את זה שבסוף יום עבודה ארוך, אתם באים להכין קפה קטן להתאוששות מהיום, ומגלים שנשארה לכם רק קפסולת קפה אחת אחרונה ואתם בהתלבטות אם לוותר על הקפה ולשמור את הקפסולה האחרונה לקפה של הבוקר, או ללכת בגישת "אכול ושתה כי מחר נמות" ושהאני שלכם של מחר בבוקר כבר יתמודד עם הבעיה הזו? קפסולות אספרסו קלאב פשוט מופיעות אצלכם בבית בלחיצת כפתור. לא צריך לקום מהספה, להתלבש, ולעמוד בתור בקופה. פשוט נכנסים לאפליקציה ומבצעים הזמנה.

אבל מה עושים מי שאין להם מכונת קפה בבית? במיוחד בשבילכם ישנם חבילות הכוללות מכונת קפה וקפסולות אספרסו קלאב. מקבלים בעצם מכונת קפה חדשה מהאריזה, עם או בלי מקציף, על פי העדפתכם, ומשלמים רק על הקפסולות.

אני מעסיק ורוצה לפנק את העובדים שלי בקפה טוב במשרד. איזה כיף לעובדים שלך! יש באספרסו קלאב גם חבילה הכוללת מכונת קפה לעסקים שמסוגלת להתמודד בעומס הרב של עובדים רבים שמכינים קפה אחד אחרי השני.

אהבתם את התוכן? שתפו:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin