קולר מים, מיני בר ומערכות מים מתקדמות

פעם היינו שותים מהנהר. עם השנים התקדמנו לשתייה מהבאר הציבורית, דרך באר פרטית משלנו, ועד לברזים בכמה חדרים בבית, ואפילו בחצר. היום כבר ישנה טכנולוגיה שמוזגת לנו מים קרירים ונעימים, בלחיצת כפתור, בטמפרטורה שבחרנו מראש. אם תחשבו על זה, קולר מים זה ממש לא דבר מובן מאליו.

העובדה שאנחנו חיים בתרבות ובמדינה בה אפשר לשתות מים טובים בכל רגע נתון, ולהשתמש בטכנולוגיות שונות בכדי לשדרג את המים שלנו דרך וויסות טמפרטורה או ניקוי עמוק עוד יותר, זה פשוט יוצא מן הכלל. אם לא מעולם לא לקחתם רגע להכיר בעובדה זו ולהודות עליה, אז אולי כעת זה הזמן.

איזה מכשירי קולר מים אפשר להתקין?

בין אם בבית ובין אם במשרד או בבית העסק, כיום תוכלו לבחור ממגוון קולרים שונים וסוגים שונים של בר מים שיתנו לכם שירות טכנולוגיה מתקדם, בלחיצת כפתור:

  1. קולר מים – הבסיסי ביותר, ואולי העמיד ביותר, קולר מים יכול להגיע כדלפק עם מספר מוקדי שתייה, או קולר עומד למים קרים כמו גם לרותחים, למענה מיידי לכל צורך.
  2. בר ריצפתי – בר מים עם תפוקת מים קרים של עד 60 כוסות בשעה ו72 כוסות מים חמים, בר מקצועי ואלגנטי כאחד.
  3. בנק מים (משקור) – מתקן נירוסטה עם מנוע ערבוב וברזים קדמיים, נוח לשימוש, ומציע מים קרים בכמות מרשימה.

ומה עם מערכות ביתיות?

קולר מים ביתי הוא דבר מופלא. אחת המערכות המדוברות ביותר לבתים פרטיים ודירות מגורים היא מערכת האוסמוזה ההפוכה, מערכת טיהור מים יוצאת מגדר הרגיל. האוסמוזה ההפוכה הופכת את הקולר שלכם למכונת בריאות יוצאת דופן, עם טכנולוגיה שאין שנייה לה בעולם.

תהליך טיהור המים באוסמוזה הפוכה פועל על ידי לחץ אוסמוטי במעבר המים דרך מסנן, או סדרת מסננים, הלוכדים את כל המומסים במים, ומפיקים מן הצד השני מים טהורים לחלוטין. המסננים המתקדמים ביותר יודעים לסנן כמעט כל חומר מומס שעלול להיות במים, וכיום גם אתם יכולים ליהנות מקולר מים ביתי באוסמוזה הפוכה.

אהבתם את התוכן? שתפו:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin