סוגים של מנגל גז (ואיך לבחור)

עשיתם את ההחלטה לעבור למנגל גז. החלטה מבורכת הצופנת בחובה שעות של הנאה של בישול נקי, חכם וטעים. עכשיו כדאי להתחיל לחקור קצת את הנושא, ולהבין כיצד לבחור את המנגל שלכם כדי לקבל את הכי הרבה יתרונות.

ישנם דגמים שונים, גדלים שונים, ביצועים שונים, מחירים שונים, והקטלוג מנגל גז של באלקו מציע מגוון פתרונות לפי צורך והתאמה אישית לרשימת הצרכים שלכם – מרחב ההתקנה הרצוי, ניידות הגריל שלכם, כמה הגריל יהיה בשימוש, התקציב איתו אתם באים לרכישה וכיו"ב.

דגמים של מנגל גז:

לפניכם דוגמאות למספר דגמים של מנגלים על גז, כדי להתחיל להכיר את התחום ולבחור את המכשיר המושלם בשבילכם:

  1. גריל 2 מבערים: מגיע עם משטח צלייה של 44X47 ס"מ, עמוק מספיק למשפחה, ואפילו לאירוח, אבל פחות מתאים לאירועים גדולים. הגודל שלו (רוחב 120 גובה 125 ועומק 60) הופך אותו לקל לאחסון.
  2. גריל 3 מבערים: יכול כבר להגיע ל-45,000 BTU (יחידת חישוב חום, שווה לחמש כח סוס), 15,000 BTU חזק מהאחרון, המתפרשים על משטח צלייה של 66X44 ס"מ, האקסטרה ההכרחי למשפחה מרובת ילדים, אנשים שאוהבים לארח ואפילו לאירועים קטנים. (רק לזכור שהוא קצת יותר גדול, בעיקר ברוחב – 155 ס"מ)
  3. מנגל גז 4 מבערים: למי שממש בעניין, מנגל מסוג זה מציע משטח צלייה רחב של 67X43.5 ס"מ, עם 2 רשתות חימום והספק עצום של 50,000 BTU. ללא ספק הבחירה של המנגליסט המקצוען, כזה שאוהב לפנק ולהתפנק עם החברה או באירועים משפחתיים. 

מנגל גז למשפחה הבריאה

אם קראתם קצת על סוגי המנגלים הזמינים בגז, אולי התבלבלתם. כדאי שתחזרו לפוקוס ותזכרו למה בעצם אתם עוברים לגז. אקולוגי יותר, לכם ולמשפחה שלכם. הבעירה היעילה של הגז, בכל אחד מהגדלים והסוגים הנ"ל, מאפשרת לעשות חגיגת "על האש" בלי העשן שהאש מביאה, וזה בזכות בעירה יעילה. אין עשן באוויר אז אין עשן לשאוף לריאות, והבריאות שלכם ושל האהובים עליכם נשמרת.

מעבר לכך, עם מנגל גז אתם מכינים בשר בצורה מדויקת, בלי לשרוף חלק אחד ולא לבשל חלק אחד, בלי ללכלך בצורה קיצונית את המנגל, את הכלים ואת עצמכם והבגדים, ומקבלים אירוע נקי ונעים, שקל לסיים בכיף ובטעם טוב.

אהבתם את התוכן? שתפו:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin