עיצוב מטבח פרובנס

מאז ומתמיד שימש מטבח פרובנס בלא מעט בתים בישראל. המטבח הוא שילוב של הגוון הלבן עם הגוון החום, והוא מהווה מעין גשר בין המטבח המודרני-הייטק לבין המטבח העתיק-כפרי. המטבח מתאר מצב ביניים אשר משתמש במוטיב הלבן והמוטיב החום כמוטיבים המשלימים זה את זה, ולא המתנגדים זה לזה. זהו מטבח שלמעשה מביא את הבלתי אפשרי לבית שלכם, בשלבו גם גוון לבן וגם גוון חום, תוך יצירת מטבח שיכול להתאים לסוגים רבים מאד של בתים ודירות המשוועים ומשוועות למטבח בעל עיצוב חדשני ומקורי.

כיצד, על פי רוב, מעוצב מטבח פרובנס?

על פי רוב זהו מטבח לבן, כאשר המעטפת של הארונות, של המגירות, ידיות הפתיחה וכל רכיב פרזול אחר מצופים בצבע חום. לעתים ניתן למצוא מטבחי פרובנס שהם ההיפך הגמור: הם מטבחים חומים, כאשר הצבע הלבן הוא צבע משני המשמש לפרזול כמודגם כאן. צורות המגירות והארונות במטבח פרובנס, ברובן, מלבניות. על אך כי נדמה שמדובר בעיצוב אחיד, אין הדבר כך, ובקטלוג של מטבחי פרובנס ניתן למצוא דגמים רבים ומגוונים הנבדלים זה מזה ברמת הכהות של הגוונים החום-לבן, בגודל פלטות הארונות והמגירות ובגודל וצורת ידיות הפתיחה שלהם.

עיצוב מטבח פרובנס

כיצד יש לבחור נוסחה סופית ומדויקת למטבח פרובנס?

יש להתייעץ עם חברת מטבחים המתמחה במטבחי פרובנס. חברה כזו יכולה להביא אתכם בנקל למטבח פרובנס המתאים לבית שלכם, ולשלבו היטב עם התכולה העיצובית הקיימת בו. ככל שהחברה יותר מנוסה ויותר מייצרת יצירות מטבח מקוריות, כך גדל הסיכוי שלה לעזור לכם להתאים את המטבח בצורה ראויה. ריבוי יצירה מעיד בדרך כלל על צבירת ניסיון בשירות בית הלקוח: בשונה מלא מעט תחומים אחרים, בתחום המטבחים – מקוריות ויצירה הם ביחס ישר לביצוע בבתים ודירות.

סידר מטבחים – מטבחים שיכניסו שינוי מרענן לבתיכם

בחברת "סידר מטבחים" יתאימו לכם מטבחי פרובנס על פי אמות המידה העיצוביות של החדרים מסביב למטבח, ובכך יהפכו את מטבח הפרובנס שלכם למתאים עבור ביתכם. לחברה ניסיון אדיר ברמה העיצובית, והיא הביאה בתי אב רבים למצב בו המטבחים תורמים תרומה מכרעת לעיצוב הבית כולו.

פנו ל- "סידר מטבחים" להזמנת עיצוב מטבח פרובנס עבור הבית שלכם!

השארת תגובה