מטבחי זכוכית

מטבחי זכוכית כיום נחשבים למודרניים ונפוצים מאד בלא מעט בתי אב. חיפויי הזכוכית, אשר יוצקים זוהר לתוך קירות החדר בו אתם מעבדים את המזון מאפשרים לכם ליהנות ממטבח כמו חדש לאורך זמן רב, והופכים גם תפאורת מטבח בינונית למפוארת בשל אפקט זה. כמובן שלא מומלץ לשדרג מטבחים ישנים, אלא אם החלטתם להיכנס למחויבות של קניית זכוכיות למטבחים, לקנות מטבח חדש קומפלט אשר יתאים לאותם אריחי זכוכית. מטבחי זכוכית ניתנים למציאה בשלל סגנונות עיצוב.

מטבח זכוכית כפרי

במטבחים כפריים, בהם הגוון החום והצורה העגולה במשקופים ובפרופילי הארונות והחלונות, הם ששולטים, ניתן למצוא את אריחי שיש עיבוד המזון, ואת פלטות הארונות כשהם מצופים בזכוכית. רמות ההשתקפות של הזכוכית שונות: בעוד שישנם חיפויי זכוכית מבעדם ניתן לראות השתקפות מלאה כמו במראה, יש פלטות המשמשות רק ליצירת ברק, ופלטות בהן אפקט המראה הוא אפקט חלקי.

עיצוב מטבח זכוכית

מטבח זכוכית מודרני

מה נגיד ומה נאמר, להתאים פלטות זכוכית לארונות ולשיש במטבחים המודרניים זה כמו להתאים סיר למכסה: זה הכי קל וגם הכי נדרש. הזכוכית היא אלמנט שכל כך נותן תנופה לעיצוב המודרני, ולא בכדי: כאשר צבע נייטרלי כמו לבן מעוטר בחיפויי זכוכית הרווח הוא כולו שלכם. מצד אחד אתם עושים אצ הצבע הלבן למעניין יותר, ובעל ברק, ומצד שני – המטבח הלבן לא נראה יותר כל כך חד גוני וחד ממדי. נוסף איזשהו אלמנט נוסף הודות לזכוכית, אשר נותן תנופה גם לעיצוב שהוא לבן לחלוטין.

מטבח זכוכית בסגנון פרובנס

כמובן שלא ניתן לדבר על מטבחי זכוכית בהקשר למטבחים כפריים או מודרניים מבלי להזכיר מטבחי פרובנס. בפועל, פרובנס היא נוסחת ביניים בין שני סוגי המטבחים המשלבת את הצבע החום הכפרי עם הגוון הלבן שנראה בעיצוב המודרני. כמובן שבמטבח כזה, הברקת הרכיבים עם זכוכית הוא צעד מתבקש, ולכן תמצאו אצלנו לא מעט מטבחי פרובנס מבריקים ונוצצים. מטבחי פרובנס לוקחים את הבית שלכם למחוזות אחרים כאשר הם מעוטרים בציפוי זכוכית אשר מבריק כל חלקה במטבח, והופך אותו להיות משהו שונה לחלוטין ממה שהכרתם עד כה.

למידע נוסף על מטבחים מעוצבים מזכוכית בהתאמה אישית יש לפנות לפורטל המטבחים!

השארת תגובה