מטבחים לבנים

מאז ומתמיד היוו מטבחים לבנים מושא השאיפה של לא מעט דיירים, והם כמובן הדיירים שגרים בבתים שהקירות, הארונות, המגירות והמזנונים הם לבנים. בתים אלו, אשר נבנו על טהרת הלבן, נקראים גם "בתים בעיצוב הייטק" והם מסמלים יותר מכל את הקדמה ואת המודרניזם בעידן הנוכחי. אך טבעי יהיה שגם המטבח הלבן יהיה חלק בלתי נפרד מן הנוף הביתי, וכאשר זה מגיע לעיצוב – חשוב לפנות רק לחברה שידועה כמומחית בתחום המטבחים.

מטבח לבן אפשרי לשילוב גם בבתים שהעיצוב בהם לא מודרני

כאשר המטבח עשוי מעץ, ומגולף בצורות אומנותיות מאד מסוימות הנוסכות אור על העבר ועל המאות הקודמות, הוא מעניק תחושה של העת העתיקה, ולא של העת המודרנית, על אף צבעו הלבן. אם אתם לא מתפשרים על מטבח לא לבן, ומעוניינים שהוא ייראה עתיק, הדבר אפשרי ליישום ולביצוע. בחברה זו עובדים רבות עם עץ, ומגלפים ארונות, מגירות, ומדפים לאחר שעוצבו במחלקת העיצוב בחברה, בה יושבים אדריכלי מוצר מהמובילים בישראל.

מטבח לבן בעיצוב מודרני

מהם הסממנים למטבח לבן מודרני?

ארונות מרובעים, לרוב מלבניים, מגירות מלבניות, מדפים עם ממד רוחב וממד אורך ב- 90 מעלות, ושימוש בצבע הכסוף או המטלי לפרזול רכיבי האחסון הלבנים. מטבח זה הוא מטבח הייטק לכל דבר ועניין, אך יש השלכות לבחירת רכיבי הפרזול, פתיחת הדלתות, וצבעי הארונות. היא שונה ומגוונת מבית לבית, ולכן מוטב שתלמדו כיצד לבחור באחריות רכיבים אלה:

ידיות דלת ארון/מגירה – יש לבחור על פי יחס גודל החדר: ככל שהוא גדול יותר הידיות יהיו גדולות יותר וככל שהוא קטן יותר הן יהיו טלסקופיות יותר. הצבע של הידיות יהיה בהיר כאשר המטבח גדול וכהה כאשר הוא קטן על מנת "לשחק" נכון עם אלמנטים של אור וצל ברמה הביתית.

צבע פלטת הארון או המגירה – יהיה לבן בוהק כאשר החדר מאד גדול, ולבן הנוטה לבז' ולאופווייט כאשר המטבח קטן וזקוק לצבע כהה יותר. בדרך ישנם כל מיני גוונים כמו לבן מעושן, או לבן מואפר שמתאימים לבתים מסוימים אשר חברת העיצוב קבעה כמתאימים.

צורת פלטת המגירה או הארון – לרוב תהיה מלבנית. בבתים כפריים לבנים היא ככל הנראה תיראה עגולה יותר.

סידר מטבחים – מעצבים מטבחים לבנים בהתאמה אישית

בואו לעצב לעצמכם מטבח לבן מותאם אישית ממקצועני חברת "סידר". החברה משרתת לקוחות רבים ומעצבת ומתקינה עבורם מטבחים לאחר שהותאמו ביסודיות עבור בתיהם.

השארת תגובה