המדריך לרכישת מטבחים מעוצבים

כאשר אתם זקוקים לרעיונות חדשים לגיבוש מטבחים מעוצבים לבית, כמובן שהכי טוב להתייעץ עם חברה המתמחה במטבחים, ולא לפנות למעצבי פנים אשר תחום עיסוקם הוא עיצוב כללי. כאשר מעצב מטעם חנות מטבחים מלווה אישית את בחירת המטבח שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם הולכים לרכוש מטבח יפה, נוצץ, מבריק, בעל תפאורת בוטיק, וחשוב בעיקר – מתאים לעיצוב הקיים לבית שלכם ולא גורם לו להיראות מגושם. כך תגיעו למטבח כזה באמצעות מספר צעדי הדרכה פשוטים.

אתרו את מעצב המטבחים שלכם

איתור מעצב המטבחים חייב להיעשות במקצועיות, ולא בחיפזון. חפשו אותו באינטרנט, חפשו אותו דרך חברים, הגיעו אליו דרך המשפחה. אדם בקיא בעיצוב מטבחים בדרך כלל ייוודע לציבור מהר מאד, ואם מדובר בחברה בע"מ אז היידוע יהיה אף מהיר עוד יותר. מה הסוד בהשגת מחירים זולים? בהגעה לאותו מעצב או לאותה חברת מעצבים מן השמועה ולא מהפרסומים, ממקור ראשון ולא ממקור צד ג' כמו עיתון או רדיו. הכוונה היא שאם חבר שלכם או בן משפחה שלכם נוקב בשמה של חברה מסוימת כמומחית בעיצוב מטבחים, ולא שמעתם עליה לפני כן, יש סיכוי גדול שמדובר בחברה שהיא מטאורית בתחום, וכרגע גם ניתן לקנות את מוצריה בזול. כאשר היא תהיה רשומה במשרדי פרסום ותהיה ידועה ברמה הארצית, המחירים מטבע הדברים יהיו צפויים לעלות.

עיצוב מטבח מודרני

אתרו את המטבח המעוצב הרצוי

איתור המטבח המעוצב צריך להיעשות לאט ולא בחיפזון, תוך בחינת כל הפרמטרים. מומלץ להזמין נציג מחברת עיצוב המטבחים אשר עמה בחרתם לעבוד – אליכם, והוא יבחן את השיש שלכם על המרצפות מסביב, את מבנה הקירות ואת מבנה החדרים הסמוכים למטבח. בהתאם לכך הוא יגבש את מסקנותיו לגבי עיצוב המטבח, הקירות שלו, הארונות שלו ושיש העבודה. כמובן שתהיה יותר מתשובה אחת נכונה, והוא יותיר אתכם עם מספר אפשרויות מהן תוכלו לבחור מטבח חדש לבית.

ודאו שהמטבח עשוי מחומרי בוטיק

לאחר שבחרתם עיצוב, ודאו שהמטבח שאתם עתידים להשתמש בו הוא מטבח עמיד, העשוי משיש, עץ ומתכות איכותיות, שעל כל אחד מהם/ן – אחריות רבת חודשים או שנים, המעידה על טיבו ככל שהיא ארוכה יותר.

השארת תגובה